תכנית HeYa 2020

ההרשמה לתכנית HeYa לשנת 2020 פתוחה

אז מה זה תכנית HeYa?

תכנית HeYa שמה לה למטרה לקדם צעירים וצעירות ללא עורף משפחתי ולהציב אותם בחזית התיירות העצמאית בישראל ובעולם.

התפתחות התיירות העצמאית בארץ ובעולם בעשור האחרון שוברת שיאים ואנו רואים בהכשרת דור העתיד של ישראל למקצוע הזדמנות אדירה במישור הלאומי, במישור הקהילתי- חברתי, ובמישור הכלכלי.

התכנית כוללת הכשרה מקצועית מוכרת בתחום התיירנות בביה"ס לתיירות באוניברסיטת חיפה, לצד מסלול תעסוקה בשכר בגסטהאוסים מובילים בארץ, וכל זאת תוך ליווי צמוד וכחלק מקבוצה איכותית. נוסף לכך, בוגרי התכנית יהיו זכאים לכ- 30 נקודות זכות ללימודי תואר ראשון ולאפשרות לעבודה וטיול גדול בגסטהאוסים בארץ או ב- 13 מדינות ברחבי העולם.

20 המובחרים- את מי אנחנו מחפשים?

בכל שנה מתקבלים לתכנית 20 צעירים וצעירות בלבד, המכוונים את עצמם לעולם התיירות הדינאמי והמגוון, עם דגש על הובלת שינוי חברתי וקהילתי המבוסס על תעשייה זו. אנחנו מחפשים צעירים וצעירות מבטיחים, נחושים ובולטים, שחסרים עורף משפחתי וכלכלי יציב המאפשר להם לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם.

אודות התכנית

חברי התכנית יהיו חלק מקבוצה איכותית ומובילה העוסקת בתיירות כמקצוע, תוך דגש על התיירות העצמאית והתיירות החברתית והקהילתית. הקבוצה תדון בסוגיות משמעותיות בחברה הישראלית על מנת לפתח בישראל תיירות המבוססת על אנשים וקהילות, ומדגישה את חוזקות החברה הישראלית כיעד תיירותי המורכב מפסיפס ייחודי ומגוון. במסגרת התכנית יירכשו חברי הקבוצה כלים לפיתוח אישי, להובלה קהילתית וליזמות. התכנית תשלב לימודים מעשיים ותיאורטיים עם מעטפת של הכשרה מקצועית בשכר, וכל זאת תוך היכרות עם מובילי תעשיית התיירות העצמאית בישראל ובעולם.

ומה אחרי התכנית?

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בעבודה בגסטהאוסים מובילים בארץ או בגסטהאוסים מובילים של רשת SELINA ב- 13 מדינות ברחבי העולם הפרוסים באירופה, מרכז אמריקה ודרום אמריקה. בנוסף לימודי התיירות יקנו לבוגרינו כ- 30 נקודות זכות ללימודי תואר ראשון לבחירתם.

תנאי הקבלה לתכנית

על מנת להתקבל לתכנית יש לעמוד בתנאי סף:

  • צעירים עד גיל 30 ללא עורף משפחתי, חברתי או כלכלי תומך
  • בעלי יכולת ומוטיבציה למסלול של שנה המשלב לימודים ועבודה
  • עם יכולת בסיסית באנגלית

התאהבתם? מוכנים להרשם? מלאו את טופס ההרשמה המקוון: https://bit.ly/33pa2k6

רוצים לשמוע יותר? השאירו לנו פרטים בעמוד יצירת קשר ונשמח ליצור אתכם קשר

מהרו להרשם, מספר המקומות מוגבל.